Dijital dünyada yolunuzu aydınlatmak


İşinizi kolaylaştırmak için çalışıyoruz!

Hizmetlerimiz

Masaüstü Uygulama Geliştirme

İş akışınızı kolaylaştırmak, bilgi, stok - ürün ve evrak takibinizi sağlamak için ihtiyaç duyacağınız yazılımları Windows işletim sistemli bilgisayarlarda çalışacak şekilde kurguluyor ve kodlamasını yapıyoruz.

Yazılım geliştirme sürecine başlarken ihtiyaç ve isteklerinizi sizinle birlikte analiz ediyor ve kurguyu bu analizin üzerine inşa ediyoruz. Sadece mevcut yapı ve istekleri yazılıma aktarmanın ötesinde yazılım sayesinde ortaya çıkacak olası iyileştirmeleri de değerlendirerek iş süreçlerinizin iyileştirilmesine de aracılık ediyoruz.

Bu yazılımlar sayesinde ekip içinde daha uyumlu çalışmayı sağlayabilir, aradığınız bilgiye hızla erişir, bilgi eksikliği veya kayıplarından kaynaklı hataları azaltır, daha kapsamlı raporlar alarak daha etkili kararlar verebilirsiniz.

İş yükünüzün azalması ile insan gücü ve ekonomik kaynaklarınızı daha etkin ve daha verimli kullanabilirsiniz.

Web Uygulamaları Geliştirme

İşletmenizin dijital vitrini olan kurumsal siteniz, ürünlerini satacağınız elektronik ticaret siteniz, bilgi ve birikimlerinizi paylaşacağınız blog siteleriniz gibi internet sitesi ihtiyaçlarınızı ve ayrıca kurum içi veya işbirliği içinde olduğunuz tedarikçi ve müşteri gibi kurum dışı iş akışını sağlayabileceğiniz, bilgi paylaşabileceğiniz internet tabanlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Her yaştan ve her kesimden insan tarafından erişilebilir olan akıllı telefonlar ve tabletler ile hedef kitlenizin büyük bir kısmına doğrudan erişebileceğiniz bir dönemdeyiz. Bu teknolojik kolaylıklardan faydalanabileceğiniz, müşterilerinize ve hedef kitlenize istediğiniz içeriği veya hizmeti sağlayabileceğiniz mobil uygulamalar konusunda ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

iOS, Android ve Windows platformları için uygulamaları geliştirmenin yanısıra bu uygulamaların ilgili platformların mağazalarında sizin adınıza yayınlanması için atılması gereken adımlar konusunda sizleri bilgilendiriyor ve bu konuda destek oluyoruz.

Yazılım Entegrasyonları

Kullandığınız sektörel yazılımlar, muhasebe veya kaynak planlama yazılımları ve olası birçok sistem kendi içinde sorunsuz çalışıp ihtiyaçlara karşılık verirken, birbiri ile haberleşmesi, eşgüdümlü çalışması gereken durumlarda her zaman aradığınız desteği bulamayabilirsiniz.

Bu tarz durumlarda ilgili yazılım veya sistemlerin api veya sdk desteği olması durumlarında bu sistemlerin birbiri ile haberleşmesini sağlıyor ve entegrasyon ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Konuşma Tanıma

Konuşmanın bilgisayar ortamında metin haline dönüştürülmesi işlemidir kısaca konuşma tanıma. Tanımı kısa olsa da aslında arkasında çok uzun bir zamana yayılan bilgi birikimi, buluş olarak nitelendirilecek çeşitli algoritmalar ve gelişmiş bilgisayar ve ses kayıt cihazları vardır.

Başlı başına bir yazılım teknolojisi olan konuşma tanıma konusunda kendi teknolojisini geliştirebilen çok az firma vardır dünya üzerinde. Konuşma tanıma kullanarak hizmet veren diğer büyük bilişim firmaları, bankalar, finans kurumları ve diğer firmalar ise bu teknoloji sahiplerinden hizmet alırlar.

Bu dünya çapındaki firmaların teknolojileri ile performans olarak rekabet edecek seviyede teknoloji geliştiren yerli bir firma ile yaptığımız işbirliği sayesinde hem konuşma tanıma çözüm ve ürünlerini sağlayabilecek hem de bu konuda özelleştirilmiş projeler geliştirebileceğiz.

Bu işbirliği konusunda gelişmeler olduğunda hem bu sayfada hem de ana sayfamızda detay bilgi vereceğiz.

Özel Projeler

Gerek konuşma tanıma teknolojisi ile ilgili özel bir proje ihtiyacı, gerek dijital yapınızla ilgili bir girişim veya geliştirme konusunda uygulama ve bilgi desteği sağlıyoruz.

Danışmanlık

Dijital anlamda mevcut durumunuzla, gelecek planlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz her türlü inceleme, raporlama, yönlendirme ve yönetme ihtiyacınızı karşılıyoruz.