işinizi işimiz gibi görüyor

etkili ve verimli olması için çalışıyoruz!

Kimiz?

Müşterilerine çözüm üreten, destek veren ve yanında olan bir firmayız.

Masaüstü uygulamalar geliştirerek 2000 yılında faaliyete başlayan, zaman içerisinde hizmet yelpazesine internet sitesi geliştirme, entegrasyon yazılımları geliştirme ve mobil uygulama geliştirme gibi faaliyetleri de katan bir firmayız.

Ne yapıyoruz?

Sizin için yapabileceklerimiz ve bizden isteyebilecekleriniz konusunda ufkumuzu ve ufkunuzu geniş tutmaya çalışıyoruz.

İnternet tabanlı çalışmalar kapsamında kurumsal ve e-ticaret siteleri geliştiriyor, e-ticaret siteleri ile tedarikçi firmalar, kargo firmaları, ödeme sistemleri, muhasebe-ERP yazılımları ve diğer 3. Parti firma yazılımları arasında veri alışverişini sağlayan entegrasyon çalışmaları yapıyoruz.

Masaüstü uygulamalar kapsamında gerek hizmet gerek üretim sektöründe çalışan firmaların bilgi takiplerini ve iş akışlarını dijital ortama taşıyan yazılımlar geliştiriyoruz. Mevcut iş yönetim sistemleri ile diğer 3.parti firmaların yazılımları arasında veri alışverişini sağlayan entegrasyon çalışmaları yapıyoruz.

Uzunca bir süre çözüm ortakları ile yapılan çalışmalarda işin mutfak kısmında bulunmamızdan sonra 2015 itibariyle müşterilerimizle doğrudan çalışmaya başlamış bulunuyoruz.

Yazılım geliştirmenin yanısıra, konuşma tanıma gibi çok özel bir alanda geliştirilmiş ve dünyada ticari büyüklük itibariyle çok önemi birkaç firmanın geliştirebildiği türde bir yazılımla ilgili yeni bir çözüm ortaklığı modeli ile tamamen yerli kaynaklarla geliştirilmiş Konuşma Tanıma Teknolojisi tabanlı ürünlerin tanıtım ve satışı konusunda da faaliyetlere başlamış bulunuyoruz. Bu alanda dünyada geliştirilen sayılı birkaç yazılım teknolojisinden birisi olan bu teknoloji ile hem hazır yazılım ürünleri hem de proje çözümleri sağlıyoruz.

Sizin için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

Projenin kapsamına ve iş akışınızın belirlenmiş ve oturmuş olması durumuna göre iki değişik yöntemle çalışıyoruz ve bu yöntemlerin hangisinin seçileceğine siz karar veriyorsunuz.

İlk yöntemde tüm iş süreçlerinizin iyileştirilmiş, proje kapsamının netleştirilmiş olduğunu varsayarak, ne proje kapsamı ne de ilgili iş süreçleri hakkında herhangi bir yorum ve öneride bulunmaksızın, projeyi istendiği şekli ile gerçekleştiriyoruz. Bu yöntem ile hızlı bir şekilde sonuca ulaşılırken bu sonucun etkinliği ve verimliliği tamamen müşterimizin tercihleri ile belirleniyor.

İkinci yöntemde ise müşterimizden projenin amacını öğrenmekle başladığımız süreçte, proje kapsamının değerlendirilmesi ve bu esnada iş süreçlerinizin projeyi ilgilendiren bölümleri ile ilgili yorum ve önerilerimizi de masaya koyuyoruz. Proje başlangıçta hedeflenen kapsamda kalabildiği gibi farklı bir boyuta da gelebiliyor ve bu sayede iş süreçleriniz ve proje kapsamındaki iyileştirmeler ile daha etkin ve daha verimli bir çalışma seviyesine erişebiliyorsunuz.

responsive

Yaratıcı çözümlere ihtiyacınız olduğunda

Lütfen bize ulaşın!